Aliağa Eşya Paketleme

Aliağa Eşya Paketleme

Eşya paketleme işlemi, nakliye sürecinin ilk ve en önemli basamağıdır. Severek ve büyük maddiyatlar ödeyerek alınan eşyaların taşınma esnasında zarar görme endişesi büyük stres yaratır. Bu nedenle eşya taşıma işleminde nakliye firmasını doğru seçmek yararınıza olacaktır. Sektörde uzun yıllar hizmet veren firmamız müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veriyor. Taşınma sürecinin her aşamasında büyük özen göstererek nakliye hizmeti sağlıyor.

İletişimiz ile birlikte adresinize gelen ekiplerimiz eşya gurubunuza göre size özel taşıma planı oluşturur. Onayınız ile birlikte taşınma işleminize hızlı ve güvenli bir şekilde başlanır. Hassaslık derecelerine göre ayrılan eşyalarınız özel darbe emici ambalaj malzemeleri ile eşya paketleme işleminiz gerçekleştirilir. Çok hassas düzeyde yer alan eşyalarınız özel korunaklı kutulara yerleştirilerek sevkiyatı sağlanır. Aliağa Uygur Nakliyat firmamız ile iletişime geçerek tüm bu ayrıcalıklı hizmetlerimizden uygun fiyat avantajıyla yararlanabilirsiniz.

Evden Eve Nakliye Eşya Paketleme

Zor ve stresli olan taşınma sürecini en iyi şekilde yürüten firmamız, taşınma sürecine eşya paketleme işlemi ile başlar. Mekanik olarak hassas olan buzdolaplarınız, çamaşır makineleriniz, bulaşık makineleriniz ve tüm ankastre guruplarınız özel darbe emici ambalaj malzemeleri ile paketlenir. Tek parça halinde taşınamayacak olan mobilya guruplarınız, mobilya ustası elemanlarımız aracılığı ile demonte hale getirilerek sevkiyatı sağlanır.

Özenle paketlenmesi yapılan eşyalarınız işinde uzman elemanlarımız tarafından araçlarımıza taşınır. Eşya guruplarınıza uygun büyüklükte olan araçlarımız sayesinde eşyalarınız sarsıntısız ve güven içinde yeni adresinize taşınır. Firmamız ile iletişime geçerek tüm eşya guruplarınız için uygun fiyat avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Asansörlü Taşımacılık Hizmeti

Özelikle dar girişli ve yüksek katlı binalarda eşya taşıma süreci sıkıntılı olabilir. Bu gibi durumlarda asansörlü taşıma hizmeti sunan firmamız, eşyalarınızın güvenli ve hızlı bir şekilde taşınmasını sağlıyor. Bina dışına kurulan raylı sistem balkon veya büyük bir pencere kullanılarak eşyalarınız, kat sayısı önemli olmaksızın hızlı bir şekilde taşınır. Çevreye hiçbir şekilde rahatsızlık vermeyen bu raylı sistem sayesinde taşınma süreciniz hızlı bir şekilde tamamlanır. Aliağa Uygur Nakliyat firmamız ile iletişime geçerek tüm bu ayrıcalıklı hizmetlerimizden uygun fiyat avantajı ile yararlanabilirsiniz.