Aliağa Şehir İçi Nakliyat

Şehir içi Nakliyat

Şehir içi nakliyat firmamızın sunduğu hizmetlerin başında gelir. Ev eşyalarının özenle paketlenmesi ve dayanıklı koliler içerisine yerleştirilmesi gerekir. Nakliyatta güven unsuru son derece önem taşır. Kalifiye taşıma elemanlarımız ile sektörde güven uyandıran hizmetlerimiz, tercih sebeplerimizdir. Eşyaların her nakliyat için tek seferlik koliler ile taşınması hasarların da önüne geçer.

Taşınma öncesinde firma elemanlarımız,  ilgili yaşam alanındaki eşyaları yerinde görmek ister. Oda sayısı, eşya miktar ve muhteviyatı koli ile taşıma malzemesi temini için son derece önem taşır. Firmamız şehir içi kısa mesafe taşımacılığı kadar, şehirlerarası taşımacılıkta da uzmanlaşmış şirketlerin başında gelir. Her türlü ev ve ofis eşyası firmamız tarafından özenle taşınır.

Şehir içi Nakliyatta Uzman Hizmet

Şehir içi nakliyat alanında deneyimli şirket arayanlara önerilen, Aliağa Uygur Nakliyat’tır. Firmamız, taşımacılıkta uzun yıllar hizmet sunmuş olan güvenilir şirketlerdendir. Nakliyatta hasar yaşanmadan, hızlı ve güvenli şekilde taşımacılık yapmak için günler öncesinden tedbirler alınarak, hazırlıklara başlanır. Geniş araç filomuz, eşyaların büyüklüğüne uygun kapasitededir.

Ev taşımacılığında her büyüklükte yaşam alanını yeterli sayıda elemanımız ile özenle taşınır. Ofis ve fabrika taşımacılığında da firmamız deneyimlidir. Ofis taşımacılığında elektronik eşyaların fazla olması, özenli taşımacılık hizmeti gerektirir. Bu eşyaların sarsılmadan taşınması gerekir. Araç içerisinde savrulmadan taşınması için nakliyat araçlarının süspansiyon bakımlarının yapılmış olması gerekir. Firma şoförlerimiz araçları dikkatli şekilde kullanan kişilerdir.

Sigortalı Taşımacılık Hizmeti

Şehir içi nakliyat konusunda hizmet veren firmamız, taşımacılık öncesinde eşyaları sigortalar. Bu sayede, olabilecek eşya hasarlarına karşı güvence verilmiş olur. Firmamız taşımacılık öncesinde her türlü önlemi alsa da olabilecek risklere karşı da güvence vermek ister.

Ani gelişen durumlar için yapılacak eşya taşıma sigortası, hizmet alanların her türlü maddi zararını anında karşılar. Kurumsal hizmet anlayışına sahip şirketimiz müşteri odaklı taşımacılık hizmeti sunar. Aliağa Uygur Nakliyat, elemanlarının tecrübesi ve yeterli donanımı ile de tercih sebebidir. Asansörlü taşımacılık sistemleri ile yüksek katlar ile dar olan kapılar, firmamız için sorun olmaz. Son sistem taşıma araçları ile güvenli ve huzurlu bir nakliyat hizmeti sunulur.