Aliağa Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı, her taşımacılık şirketinin sunacağı nakliyat konuları içerisinde değildir. Ofis ve fabrika taşımacılığı ancak çok uzun süreler bu konuda hizmet vermiş nakliyat şirketlerinin sunacağı hizmetler arasındadır. Ofis taşımacılığının en zor yanları arasında, elektronik eşya taşımacılığı gelir. Bilgisayar, printer gibi elektronik eşyaların sarsılmadan nakledilmesi ve dayanıklı koliler içerisinde taşınması gerekir.

Fabrika taşımacılığında da üretimde kullanılan makinelerin taşınması son derece dikkat gerektiren konuların başında gelir. Ofis malzemelerinin farklı sınıflarda olması, şirket için önem taşıyan evraklar, kasa gibi malzemelerin de taşınması deneyim ve bilgi gerektirir. İşinin uzmanı olmayan ev taşımacılığı dışında nakliyat hizmeti sunmamış taşıma şirketlerinden hizmet alınmaması önerilir. Ofis taşımacılığında lider firma olmaya devam ediyoruz.

Ofis Taşımacılığında Deneyimli Firmalar

Ofis taşımacılığı konusunda deneyimli olan işletmemiz, taşınma öncesinde ofis içi ziyaret ile hazırlıklar için bilgi toplar. Taşınma esnasında ofis içerisinden bir kişinin gözetiminde nakliyat hizmeti sunulur. Nakliyat işlemi yapılmadan eşyaların envanterinin tutulması oldukça önemlidir. Eşyaların hasar almaması, evrakların kaybolup, yırtılmaması için azami özen gösterilir.

Firmamız ofis eşyalarının nakliyatında deneyim ve bilgiye sahip olup, hasarsız ve rahat taşımacılık hizmeti sunar. Sigortalı taşımacılık ile nakliyat esnasında olabilecek her türlü hasar, anında ödenecektir. Firmamız, taşımacılıktaki her türlü eşya hasar riskini üstelenen işletmelerdendir. Firmamızın sunduğu ekspertiz hizmeti ile ofis eşyalarınız değeri kadar sigorta yapılır ve her türlü garantili hizmet verilir.

Aliağa Uygur Nakliyat her zaman sektörde güven veren hizmetleri ile tanınır.

Araç Zenginliğinin Önemi

Ofis taşımacılığı yapan firmaların araç zenginliğine sahip olması son derece önem taşır. Araçların her eşya miktarına uygun taşıma kapasitesine sahip olması, iç hacminin geniş olması son derece önem taşır. Firmamız her genişlikte araca sahip olan, yeterli sayıda kalifiye personel bulunan işetmelerdendir.

Firmamız asansörlü sistemleri ile dar girişli iş hanları ile yüksek katlarda buluna ofislerin taşınmasını rahat bir şekilde gerçekleştirir. Firma elemanlarımız işinin uzmanı olan, tecrübeli kişilerdir. Dayanıklı koli kullanılır. Aliağa Uygur Nakliyat olarak ofis taşımacılığı en rahat ve güvenli şekilde gerçekleşir.